SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da gençleştirme operasyonu

Galatasaray yönetimi, gelecek sezon için önemli kararlar aldı. İlk planda 30 yaş üstü isimler Hakan Balta (33), Sabri (32), Sneijder (32) ve De Jong (32) ile yollar ayrılacak. Bruma’yı kadroda tutmak isteyen sarı-kırmızılılar, genç isimlere yönelecek.

Güncellenme: 09:06, 21/03/2017
Galatasaray’da gençleştirme operasyonu

Galatasaray yönetimi, 25 Mart'ta yapılacak Mali Genel Kurul'un ardından kadroda somut adımlar atmaya hazırlanıyor. Milli arada Teknik Direktör Tudor ile detaylı bir toplantı yapmaya hazırlanan Başkan Dursun Özbek ve ekibi gelecek gidecek isimleri belirleyecek. Yönetimin, ilk planı 30 yaş üstü futbolcularla yolları ayırmak olacak. Bu kapsamda takımın yıldız isimlerine ‘güle güle' denilecek.

İLGİLİ HABER G.Saray`da kritik zirve! Seçime götürme kararı aldılar... G.Saray`da kritik zirve! Seçime götürme kararı aldılar...

CHEDJOU YOLCU

Galatasaray, Tudor'un vereceği rapora göre geniş kapsamlı bir revizyona girecek. Galatasaray'da ilk planda topun ağzındaki isimler olarak Hakan Balta (33), Sabri (32), Sneijder (32) ve De Jong (32) var. Japonya'ya giden Lukas Podolski ve sözleşmesi biten Chedjou da gelecek sezon Florya'da olmayacak. Öncelikle Bruma'yı kadroda tutmak isteyen sarı-kırmızılılar, bu genç isim gibi gelecek vaat eden futbolculara yönelecek.

İLGİLİ HABER Ergin Ataman`dan medyaya suçlama Ergin Ataman`dan medyaya suçlama

KAPTAN GEMİYİ BIRAKMAYACAK

Galatasaray’da 30 yaş üstü kalacak bir tek Selçuk İnan olacak. Tecrübeli futbolcu böylece hem Igor Tudor'a yardım edecek hemde parçalı formaya hizmeti sürdürecek. Son haftalarda taşın altına elini koyan Selçuk'un artan performansı yönetim tarafından beğenildi.