SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Fernandao’ya ağlıyor!

Fenerbahçe - Konyaspor maçında Fernandao ciddi bir sakatlık yaşadı. Kaleci Serkan Kırıntılı ile çarpışan yıldız oyuncunun kolunda kırık oluştuğu ifade edildi.

Güncellenme: 23:29, 17/03/2017
Fenerbahçe Fernandao’ya ağlıyor!

Fenerbahçe’de yürekleri burkan bir sakatlık yaşandı. Maçın 34. dakikasında Van der Wiel’in açtığı ortada Konyaspor kalecisi Serkan Kırıntılı ile Fernandao çarpıştı. Brezilyalı santrfor bu çarpışmadan sonra acılar içinde yerde kaldı.

Yerde feryat figan bağıran Brezilyalı futbolcunun kolundan ciddi bir sakatlık yaşadığı gözlemlendi. Fernandao ambulans ile hastaneye götürüldü. Fernandao’nun sol kol dirsek bölümünde kırık olduğu ifade edildi. Apar topar hastaneye götürülen Sambacı’nın yerine Robin van Persie oyuna dahil edildi. Fernandao’nun omzu ve dirseği arasındaki kemikte parçalı kırık olduğu ve acilen ameliyata alındığı dile getirildi.

TFF’DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Fenerbahçeli futbolcu Fernandao için geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Mesajda şu ifadeler yer aldı;

“Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu’nun 25. haftasında oynanan Fenerbahçe-Atiker Konyaspor karşılaşmasında, Fenerbahçeli Fernandao’nun kolunun kırıldığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Hastanede tedavisi süren Fernandao’ya acil şifalar, Fenerbahçe camiasına gemiş olsun dileriz.”

Yayınlanma Tarihi:20:36,