SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo’nun sevgilisine ikiz bebek darbesi!

Cristiano Ronaldo, ailesini 'gizemli' bir şekilde genişletiyor. Oğlu Cristiano Junior'un annesinin kim olduğunu hala gizleyen Portekizli yıldızın başka bir taşıyıcı anneden ikiz bebeğinin dünyaya geleceği iddia eedildi.

Cristiano Ronaldo, ailesini 'gizemli' bir şekilde genişletiyor.
Oğlu Cristiano Junior'un annesinin kim olduğunu hala gizleyen Portekizli yıldızın başka bir taşıyıcı anneden ikiz bebeğinin dünyaya geleceği iddia edildi.
İngiliz Gazetesi The Sun'da yer alan habere göre, 32 yaşındaki futbolcu ABD'de yaşayan bir kadından ikiz bebek bekliyor.
Yakın zamanda bebeklerine kavuşacağı belirtilen Ronaldo, yakın çevresine bebeklerin Madrid'deki evine geleceğini söyledi.
Gazeteye konuştuğu iddia edilen ve ismi verilmeyen bir kaynak ise şu çarpıcı ifadeleri kullandı:
"Ronaldo ve ailesi yeni üyelerinin katılması için sabırsızlanıyor. Ronaldo özel yaşamını gizli tutmayı seviyor ama bu haberi yakın çevresine verdi. Erkek bebekler yakında geliyor"
Yıldız oyuncunun oğlu Cristiano Jr, sadece Ronaldo'nun bildiği bir anne tarafından 2010'da dünyaya geldi. Çocuk bile annesinin kim olduğunu bilmiyor.
Portekizli futbolcu şu anda İspanyol model Georgina Rodriguez ile beraber.
Mutlu bir birliktelikleri olan ikili, büyük törenlerde birlikte boy gösteriyorlar. Güzel modelin bu habere nasıl tepki verdiği ise merak konusu.
Ronaldo'nun şimdiki oğluna Rodriguez annelik yapıyor. Güzel model, sevgilisinin her şeyiyle özel olarak ilgileniyor.
Irina Shayk'tan sonra Ronaldo'nun resmi olarak beraber olduğu ilk kişi olan Rodriguez ile yıldız oyuncunun evlilik planları yaptığı konuşuluyordu.