SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kevin Grosskreutz’u bu hale 16 yaşındaki bir Türk getirmiş

Alman basını, geçtiğimiz günlerde karıştığı kavgada Kevin Grosskreutz'u hastanelik eden kişinin 16 yaşında bir Türk olduğunu yazdı.

Güncellenme: 12:41, 08/03/2017
Kevin Grosskreutz’u bu hale 16 yaşındaki bir Türk getirmiş

Geçen sezon Galatasaray’a transfer olan ancak evrakları yetişmeyince forma giyemeden devre arasında Stuttgart’a giden Grosskreutz, 28 Şubat’ta alkollü halde bir kavgaya karışmış ve hastanelik olmuştu. 28 yaşındaki Alman oyuncu, yaşananların ardından kulüpten gönderilmiş, sonrasında ise futbolu bıraktığını açıklamıştı. Alman Bild Gazetesi, Grosskreutz’u hastanelik eden kişinin 16 yaşında olduğunu yazdı. Saldırganın Türk vatandaşlığının da bulunduğunun belirtildiği haberde, şahsın daha önceden yaralama suçundan poliste kaydının olduğu ifade edildi.

İLGİLİ HABER Manchester United`ın yıldızı Marcos Rojo`nun kuzenine emekli polis kurşun yağdırdı Manchester United`ın yıldızı Marcos Rojo`nun kuzenine emekli polis kurşun yağdırdı

Saldırganın Stuttgart’ın 60 kilometre doğusundaki Geislingen’de yaşadığı vurgulanırken, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği dile getirildi.

Yayınlanma Tarihi:12:21,