SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Havuz yerine süngere dalan sporcuya yardım eli uzandı

Afyonkarahisar'da olimpik havuz olmaması nedeniyle sünger dolu havuzla çalışmalarını sürdüren madalyalı milli sporcu Yaprak Selin Keskin, artık suya dalacak.

Güncellenme: 23:16, 06/03/2017
Havuz yerine süngere dalan sporcuya yardım eli uzandı

Afyonkarahisar’da olimpik havuz olmaması nedeniyle sünger dolu havuzla çalışmalarını sürdüren madalyalı milli sporcu Yaprak Selin Keskin, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın talimatıyla çalışmalarını bundan böyle Ankara Eryaman’daki Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde sürdürecek.

Bugüne kadar çoğunluğu birincilik olmak üzere 62 madalyası bulunan 16 yaşındaki Afyonkarahisarlı milli sporcunun zor koşullarda antrenman yaptığını öğrenen Bakan Kılıç, Twitter’dan yaptığı açıklama ile genç sporcuya müjdeli haberi verdi.

Bakan Kılıç “Milli sporcumuz Yaprak Selin Keskin antrenmanlarını bundan böyle Ankara Eryaman’daki Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’mizde sürdürecek. Yaprak kardeşimiz, yarışmalara ve spor yaşantısına artık çok daha konsantre ve rahat şekilde hazırlanacak. Bakanlık olarak geleceğimizin en büyük değerleri olan genç sporcularımızın gelişimi ve refahı adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

İLGİLİ HABER Afyonkarahisar`da ilginç olay! Süngere dalıyor... Afyonkarahisar`da ilginç olay! Süngere dalıyor...

Yayınlanma Tarihi:23:14,