SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Igor Tudor vatandaşının alınmasını istedi

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, yeni sezonun takımını oluşturmak için şimdiden düğmeye bastı. Genç hoca, Dinamo Kiev’de oynayan vatandaşı Domagoj Vida’nın alınmasını istedi.

Güncellenme: 08:57, 04/03/2017
Igor Tudor vatandaşının alınmasını istedi

Son iki haftada 5 puan kaybederek şampiyonluğa büyük ölçüde havlu atan Galatasaray, kadroda yeniden yapılanmak için şimdiden çalışmalara başlama kararı aldı. Eldeki kadroda yetersiz gördüğü mevkiileri belirlemeye başlayan Teknik Direktör Igor Tudor, öncelikle savunmaya takviye istiyor. Hırvat teknik adamın geçtiğimiz gün ilk raporunu verdiği ve Dinamo Kiev'in stoperi Domagoj Vida'nın alınması halinde çok faydalı olacağını ilettiği belirtildi.

İLGİLİ HABER Zoran Barisic: Bunu Igor Tudor`a sormanız gerekiyor Zoran Barisic: Bunu Igor Tudor`a sormanız gerekiyor

TEMASA GEÇECEKLER

Son yıllarda oynadığı başarılı futbolla piyasasını yükselten Hırvat futbolcunun, vatandaşı Tudor'un da aracılık etmesiyle sarı-kırmızılı formaya sıcak bakması bekleniyor. Galatasaray’ın elindeki en büyük koz ise Vida'nın sözleşmesinin gelecek sezon sonu bitecek olması. Ukrayna kulübü yöneticileri oyuncusunu satarak bir yıl sonra bedava gitmesinin öne geçmek isteyecektir. Yönetimin önümüzdeki günlerde Dinamo Kiev ile temasa geçeceği öğrenildi.