SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bruma pişmanlığı

PSV Eindhoven Sportif Direktörü Marcel Brands, “Satın almayı düşündük ancak transferde başarılı olamadık. Onun seviyesinde başka bir isim de yoktu. B ve C planı için para harcayıp riske girmek istemedik ve kimseyi almadık” dedi.

Güncellenme: 09:32, 04/03/2017
Bruma pişmanlığı

Geçen sezonu Real Sociedad forması altında kiralık olarak geçiren Bruma, İspanyol ekibi 7.5 milyon Euro'luk opsiyonu kullanmayınca yuvaya dönmüştü. Bu dönemde Portekizli yıldıza talip olan PSV, 7.5 milyon Euro isteyen Galatasaray yönetimine en fazla 5 milyon verince transfer gerçekleşmemişti. Ancak bu durum Hollanda ekibine dert olmuş. Sergilediği performansla İngiliz devlerinin dikkatini çeken 22 yaşındaki futbolcu hakkında açıklamalarda bulunan PSV Sportif Direktörü Marcel Brands, “Bruma'yı Satın almayı düşündük ancak transferde başarılı olamadık. Onun seviyesinde başka bir isimde yoktu. B ve C planı için para harcayıp riske girmek de istemedik ve kimseyi almadık” dedi.

İLGİLİ HABER Igor Tudor vatandaşının alınmasını istedi Igor Tudor vatandaşının alınmasını istedi

SÖZLEŞMESİ SENEYE BİTİYOR

Başkan Dursun Özbek 65 milyon Euro sınır koyulan maaş bütçesinin 61 milyonda olduğunu ifade etmesine karşın Bruma ile henüz sözleşme uzatılmadı. Yönetim 22 yaşındaki futbolcuyla görüşmeleri yazın yapmayı planlıyor ancak Bruma'nın sözleşmesi önümüzdeki sezon sonunda bitiyor.