SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jan Olde Riekerink’i mumla arıyorlar

İlk günden itibaren ipleri sıkı tutan Hırvat teknik adam Igor Tudor'un uyguladığı program herkesi zorluyor. Sarı-kırmızılı oyuncular şimdiden Riekerink’li günleri arar hale gelirken Tudor, mücadele gücü yüksek bir Galatasaray yaratmaya çalışıyor.

Güncellenme: 09:48, 22/02/2017
Jan Olde Riekerink’i mumla arıyorlar

Galatasaray’da Teknik Direktör Igor Tudor rüzgârı esiyor. Göreve geldiği ilk günden itibaren adeta Florya'da kamp kuran Hırvat çalıştırıcının, sarı-kırmızılı takıma imza attığı gün çocuğu dünyaya gelmişti. Galatasaray gibi büyük bir takımda çalıştığının farkında olduğunu gösteren 38 yaşındaki teknik adam, antrenmanlarda adeta futbolcularının pestilini çıkartıyor. Çaykur Rizespor karşısında futbolcularının son yarım saati çıkaramadığını gören Tudor, antrenman sayısını birden 2'ye çıkardı. Oyuncularıyla yakından ilgilenen başarılı teknik adam, futbolculara dinlenme fırsatı vermiyor. Sadece öğlen saatindeki yemek molasını değerlendiren oyuncular, dinlenmeden akşam antrenmanına çıkıyor. Sarı-kırmızılılar daha ilk haftadan Riekerink'i arar oldu.

İLGİLİ HABER Igor Tudor`a Şampiyonlar Ligi şartı Igor Tudor`a Şampiyonlar Ligi şartı

KOŞMAYAN KALMAYACAK

Takım savunmasındaki en önemli konulardan birisinin mücadele etmek olduğunu düşünen Tudor, İtalya'da futbol oynadığı dönemde gördüğü gibi idmanları sıkı tutuyor. Koşmayan futbolcunun gözünün yaşına bakmayacağını daha ilk haftadan gösteren Hırvat çalıştırıcı, taraftarın gözüne hoş gelen bir takım yaratmak için kolları sıvadı.

Yayınlanma Tarihi:09:47,