SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan Fatih Terim’e istifa çağrısı!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fatih Terim'in şahsıyla bir probleminin olmadığını ama tek bir görevi yürütmek adına bir karar vermesi gerektiğini söyledi.

Güncellenme: 12:24, 28/01/2017
Aziz Yıldırım’dan Fatih Terim’e istifa çağrısı!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bugün gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Sarı-lacivertli kulübün başkanı, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’e de göndermelerde bulundu.

İLGİLİ HABER Aziz Yıldırım: Rıdvan Dilmen üye olsa da atmam Aziz Yıldırım: Rıdvan Dilmen üye olsa da atmam

TEK BİR GÖREVİN BAŞINDA OLMALI

Yıldırım yaptığı açıklamada, “Fatih Terim’in şahsıyla ilgili herhangi bir problemim yoktu ama bu görevden ayrılmalıdır. Tek bir görevin başında olmalıdır. İkisi aynı anda olmaz. Terim’in aldığı para bizi ilgilendirmez. Fakat Avrupa’daki gibi 5-10 yıllık planlamalar yapılmalıdır. Ben, bizim Müjdat Yetkiner’den rapor istedim. Şu anda çalışmalarımız olduğunu buradan söylüyorum. Rezerv takımlar kurulmalı” diye konuştu.

Aziz Yıldırım, hatırlanacağı gibi daha önce benzer bir açıklamayı Ergin Ataman konusunda da yapmıştı. Yıldırım, hem Galatasaray hem de A Milli Basketbol Takımı’nda görev yapan Ataman’ın sadece bir işle uğraşması gerektiğini dile getirmişti.

Yayınlanma Tarihi:12:05,