SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta forvet krizi!

13. dakikada Alanyaspor ağlarını havalandırıp ligdeki gol sayısını 12’ye çıkaran Cenk Tosun’un maçı tamamlayamaması moralleri bozdu. Teknik heyetin gözü sağlık heyetinden gelecek raporda...

Güncellenme: 09:16, 24/01/2017
Beşiktaş’ta forvet krizi!

AFRİKA Kupası'nda olan Aboubakar'ın yokluğunda Beşiktaş'ın en büyük gol umudu olan Cenk Tosun, beklentileri boşa çıkarmıyor. 13. dakikada Alanya ağlarını havalandırıp bu sezon gol sayısını 12'ye yükselten ve bu alanda lig lideri olan başarılı oyuncunun yaşadığı sakatlık ise moralleri bozdu. Gol sevinci yaşanırken takım arkadaşlarına belinde ağrı olduğunu söylemesi ekranlara yansıyan Cenk Tosun, kısa bir tedavi yaptırdı.

İLGİLİ HABER `Türkiye laiktir laik kalacak` `Türkiye laiktir laik kalacak`

Bir süre bu şekilde oynamaya devam eden Cenk, ağrının devam etmesi nedeniyle 36. dakikada kenara alındı. Yıldız oyuncunun durumu çekilecek MR'ın ardından belli olacak. Eğer sakatlık ciddiyse bu, Beşiktaş için kara bir haber olacak. Aboubakar ve Cenk'in yokluğunda Ömer Şişmanoğlu'nun da tam hazır olmamasından dolayı siyah-beyazlıların forveti kalmadı. Dün Cenk'in çıkmasının ardından forvete Talisca geçti.