SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wesley Sneijder’in tek şartı var

Galatasaray yönetiminin elden çıkarmaya sıcak baktığı Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder, Türkiye’de ailesiyle birlikte çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Ayrılmak gibi bir düşüncem yok. Senelik 10 milyon Euro verirlerse Çin’e gidebilirim” diyerek açık kapı bıraktı.

Güncellenme: 08:55, 31/12/2016
Wesley Sneijder’in tek şartı var

Liglerin tatile girmesiyle birlikte transfer çalışmaları ve söylentileri de hızlandı. Transfer piyasasındaki dengeleri altüst eden Çin pazarının son gözdesi Galatasaray… Burak Yılmaz'ı geçen sezonun devre arasında Çin'e gönderen sarı-kırmızılıların kapısı bu kez de Wesley Sneijder için çalındı. 7.5 milyon Euro' luk serbest kalmamaddesini ödeyen takımlar, 32 yaşındaki Hollandalı futbolcuyu ikna etmeye çalışıyor. Ancak bu kez işleri çok zor.

31 Aralık 2016İngilizlerden Bruma için servetKadıköy'deki derbide Bruma'yı tribünden takip eden İngiliz ekibi Tottenham, Galatasaray'a 20 milyon Euro'luk bir teklif yaptı. İlgili Haberi Oku

GALATASARAY'I SEVİYORUM

Çünkü başarılı futbolcu Türkiye'den ayrılmaya hiç de sıcak bakmıyor. Yönetimle yaptığı konuşmada Galatasaray'da çok mutlu olduğunu ifade eden Sneijder, “Ailemle birlikte burada bir düzen kurdum. Bana gösterilen ilgi ve sevgiden çok memnunum. Galatasaray çok seviyorum. Çin'e gitmeyi düşünmüyorum ama senelik 10 milyon Euro'luk bir teklif gelirse ‘evet' diyebilirim” ifadelerini kullanarak az da olsa transfere açık kapı bıraktı.