SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da gidenlerin yeri dolmadı

Alex Telles, Denayer, Bilal, Dzemaili, Emre Çolak ve Donk gibi yıldızlarla yollarını ayıran sarı-kırmızılılar, 8 yeni isim aldı ancak Eren ve De Jong dışında kimse katkı veremedi.

Güncellenme: 10:13, 30/12/2016
Galatasaray’da gidenlerin yeri dolmadı

ALİ GÜMEN / AMKSPOR

Galatasaray yönetimi kendilerini ‘transfer şampiyon' olarak lanse etse de, istatistikler bunun aksini gösteriyor. Sezon başında 12 isimle yollarını ayıran sarı-kırmızılılar 8 takviye yaptı. Alex Telles, Denayer, Bilal, Dzemaili, Emre Çolak, Donk, Umut, Olcan, Tarık, Sercan, Furkan ve Rudriguez'i gönderen Galatasaray, Eren, Tolga, Josue, De Jong, Serdar, Cavanda, Emrah Başsan ve Sigthorsson'u kadrosuna kattı.

30 Aralık 2016Mehmet Özbek`ten futbolculara ağır fırça!İlgili Haberi Oku

SAKATLIK BELASI

Ancak gelenler, gidenlerini yerini bir türlü dolduramadı. Ligde 7 gol atan Eren Derdiyok ve son haftalarda iyi bir formgrafiği yakalan Nigel de Jong dışındaki 6 isim de beklenen katkıyı veremedi. Sigthorsson hiç süre alamazken, sözleşmesi feshedildi. Emrah Başsan, Rize'ye kiralandı ancak devre arasında geri dönecek. Tolga Ciğerci 5 haftadır sakat, Serdar Aziz ise Mart ayında sahalara dönecek. Josue ve Luis Cavanda ise büyük hayal kırıklığı yarattı.

30 Aralık 2016Galatasaray, Riekerink`ten sonraki hocasını buldu!İlgili Haberi Oku