SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi, “N'Dongala ile yaptığımız görüşmede fesih konusunda bir bilgisinin olmadığını 2 Ocak tarihinde başlayacak olan kampa katılacağını belirtti” dedi.

N’Dongala veya yasal temsilcisi tarafından tebligat gelmediğini söyleyen Çiftçi, “Oyuncunun sözleşmesini fesih ettiğine dair herhangi bir tebligat da şu an itibariyle bize iletilmiş değil. Konuyu biz de medyadan öğrendik. Daudet N'Dongala ile yaptığımız görüşmede fesih konusunda bir bilgisinin olmadığını 2 Ocak tarihinde başlayacak olan kampa katılacağını belirtti” şeklinde konuştu.

Basında N’Dongala’nın sözleşmesinin fesih haberini okuyunca konuyu araştırdıklarını belirten Çiftçi, “N’Dongala’nın yasal temsilcileri tarafından gönderildiği söylenen fesih ihbarnamesinin kulübe gelmediğini ve TFF yetkilileri ile görüştüklerini ve federasyona da böyle bir fesih ihbarnamesi gelmediğini öğrendik. N'Dongala'ya ödeme yaptık ve yükümlülüklerimizi yerine getirdik. Bu nedenle sözleşmenin tek taraflı olarak fesih edilmesi mümkün değil” dedi.