SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamit Altıntop kendisine takım arıyor

Galatasaray'da son dönemde yaşadığı ağır sakatlıklar nedeniyle gözden düşen Hamit Altıntop, kendisine takım bakmaya başladı.

Güncellenme: 10:53, 27/12/2016
Hamit Altıntop kendisine takım arıyor

Takımda yaşanan sakatlıklar ve kupa maçları dışında forma şansı bulamayan Hamit Altıntop, devre arasında kendisine takım bakacak. Menajerine talimat veren 33 yaşındaki futbolcu, Almanya'da kendisini isteyen bir takım bulması durumunda yönetimle masaya oturarak yolları ayıracak. Aksi halde sezon sonuna kadar yuvada kalacak.

27 Aralık 2016Galatasaray`da Eduardo Vargas harekatı!Şilili futbolcu Eduardo Vargas’ı elden çıkarmak isteyen Alman ekibi Hoffenheim ile ilk teması kuran Galatasaray, 2 milyon Euro'luk satın alma opsiyonuyla birlikte 27 yaşındaki forveti kiralık olarak almaya çalışıyor.İlgili Haberi Oku

CAVANDA YOLCU

İngiliz takımlarının radarında bulunan Luis Cavanda'nın devre arasında takımdan ayrılması bekleniyor. Yönetimden yeni bir sağ bek transferi talep eden Teknik Direktör Riekerink, Belçikalı futbolcunun planları arasında bulunmadığını iletti. Bunun üzerine de yönetim, 1.7 milyon Euro'ya transfer edilen Cavanda'yı aynı paraya elden çıkarma kararı aldı.

Yayınlanma Tarihi:09:58,