SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Azerbaycan’daki internet sitelerinde günün en çok konuşulan futbol haberi Galatasaraylı Yasin Öztekin hakkındaydı. Azeri menajer Gunel Rusman’a dayandırılan haberde, Azerbaycan’da son dönemin en popüler ve başarılı kulübü olan Qabala’nın Yasin’e talip olduğu yazıldı. Rusman, özellikle UEFA Avrupa Ligi’nde elde ettiği başarılarla Azerbaycan’ın en popüler kulübü haline gelen Qabala’nın, Yasin Öztekin için Galatasaray’a 3.5 milyon Euro değerinde bir teklif sunmaya hazırlandığını söyledi. Azeri menajerin iddiası büyük yankı yarattı. Zira Yasin, bu sezon 17 maçta attığı 8 golle takımın en formda futbolcusuydu. Ancak Azeri menajer Gunel Rusman’ın açıklamalarının doğru olmadığı kısa sürede ortaya çıktı.

23 Aralık 2016Galatasaray`da Cavanda`ya yol göründüTeknik Direktör Jan Olde Riekerink’in talebiyle Galatasaray’a transfer olan ancak performansı ile hayal kırıklığına yaratan Cavanda ile yollar ayrılıyor.İlgili Haberi Oku

Qabala Kulübü Genel Menajeri Sebuhi Sefiyaroğlu, Rusman’ın iddialarını yalanlayarak, “Galatasaraylı Yasin Öztekin ile ilgili bir transfer girişimimiz olmadı” dedi.

Yayınlanma Tarihi:13:02,