SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emmanuel Emenike’den çok tartışılacak sözler

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Nijeryalı golcü Emmanuel Emenike, Nijerya basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 11:46, 21/12/2016
Emmanuel Emenike’den çok tartışılacak sözler

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat tarafından kadro dışı bırakılan Emmenauel Emenike, ülkesinin basınına patladı. Nijeryalı yıldız, “Takıma her şeyimi veriyorum ama kulüpte hep tepki görüyorum” diyerek isyan etti. Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat tarafından takım arkadaşı Van der Wiel ile birlikte kadro dışı bırakılan ve eleştiri oklarının hedefi olan Emenike, Nijeryalı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

21 Aralık 2016James Rodriguez çılgınlığı! Kiralama teklifi yapılacakTeknik Direktör Dick Advocaat'ın 10 numara isteğine, Başkan Aziz Yıldırım “James Rodriguez'i ister misin?”yanıtını verdi. Hollandalı çalıştırıcıyı heyecanlandıran Kolombiyalı konusunda sarı-lacivertliler tüm şartlarını zorlayacak.İlgili Haberi Oku

Nijeryalı yıldız oyuncu, Fenerbahçe’de kendisini bir tutsak gibi hissettiğini belirtirken “Spartak Moskova, Al Ain ve West Ham United'da yaptığım gibi takıma her şeyimi veriyorum. Neden bu şekilde muamele görüyorum, bilmiyorum” şeklinde konuştu. Fenerbahçe Kulübü'nde kendisine sürekli tepki gösterildiğini de dile getiren Emenike, “Neden her zaman günahkâr ben oluyorum, bilmiyorum. Hâlâ bu soruların yanıtını bulamıyorum” dedi.

Yayınlanma Tarihi:11:45,