SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Lig’in yabancıları ve yerlileri Vodafone Arena’da gösteri maçı yapacak!

Türkiye Futbol Federasyonu açıklama yaparak Vodafone Arena'da Spor Toto Süper Lig'in yıldızlarının maç yapacağını duyurdu. Takımlar yerli ve yabancı olarak ayrılacak.

Güncellenme: 19:49, 19/12/2016
Süper Lig’in yabancıları ve yerlileri Vodafone Arena’da gösteri maçı yapacak!

Türkiye Futbol Federasyonu açıklama yaparak Vodafone Arena’da Spor Toto Süper Lig’in yıldızlarının maç yapacağını duyurdu. Takımlar yerli ve yabancı olarak ayrılacak.

TFF’nin resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Ülkemizin son dönemde maruz kaldığı terör saldırıları karşısında futbol ailesi birlik beraberlik gösteriyor. Bu çerçevede Spor Toto Süper Lig’de yer alan kulüplerimizde forma giyen yerli ve yabancı oyuncular, 22 Aralık Perşembe günü “Yıldızlar Karması” adı altında bir dayanışma maçı yapacak.

Bu maç öncesinde yarın (20 Aralık Salı) TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in katılacağı bir basın toplantısı düzenlenecek. Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleştirilecek toplantı saat 12.00’de başlayacak.

BJK Vodafone Arena’da saat 20.00’de başlayacak “Yıldızlar Karması” dayanışma maçından elde edilecek tüm gelir bağışlanacak. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği Vakfı koordinasyonunda gerçekleşecek organizasyona Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da teşrif edecekler.

Yayınlanma Tarihi:17:37,