SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Lig başkanları Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile buluşacak

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yarın İstanbul'da Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'deki kulüp başkanları ile bir araya gelecek. Kılıç ile kulüp başkanları, Şehitler Tepesi'ne birlikte yürüyecek.

Güncellenme: 14:42, 19/12/2016
Süper Lig başkanları Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile buluşacak

Spor Toto Süper Lig’de yer alan kulüp başkanları ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç arasında öğle saatlerinde yapılacak toplantıda 2016 yılı değerlendirmesi, olimpik sporcu altyapısına yönelik çalışmalar, amatör branşlara yönelik destekleme çalışmaları ve son zamanlarda yaşanan terör saldırılarının ardından tribünlerde yaşanan birliğin sürmesi için yapılacak çalışmalar gündeme getirilecek. Toplantının ardından ise Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile kulüp başkanları, Şehitler Tepesi’ne yürüyerek terör saldırılarında hayatını kaybedenleri anacak.

14 Aralık 2016Çevik kuvvet Vodafone Arena`da üçlü çektirdiBeşiktaş – Kayserispor maçı öncesi Beşiktaşlı futbolcu Olcay Şahan, iki çevik kuvvet polisini yanına alarak tribünlerin önüne götürüp üçlü çektirdi.İlgili Haberi Oku

Bakan Kılıç, TFF 1’inci Lig takımlarının başkanları ile ise akşam yemeğinde bir araya gelip, yaşanın sorunları ele alıp karşılıklı fikir alışverişinde bulunacak.