SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe yeni sağ bekini buldu

Van der Wiel’in kadro dışı bırakılmasının ardından sağ beke transfer yapmaya hazırlanan Fenerbahçe, Atiker Konyaspor'un yıldızını almaya çalışıyor.

Güncellenme: 09:05, 19/12/2016
Fenerbahçe yeni sağ bekini buldu

Fenerbahçe’de devre arasında hareketli saatler yaşanacağa benziyor. Emenike ve Van der Wiel'i kadro dışı bırakan sarı-lacivertliler, ilk iş olarak sağ beke takviye yapacak. Atiker Konyaspor’un yıldızı Ömer Ali Şahiner'i renklerine katmaya çalışan sarı-lacivertliler, bu transferde Salih Uçan'ı koz olarak kullanacak. Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın beğendiği genç yıldız, buraya kiralanacak.

18 Aralık 2016Fenerbahçe`den Trabzonspor mesajıFenerbahçe, şike davası nedeniyle uzun süredir ‘kavgalı’ olduğu Trabzonspor’a yeni stat için ‘Hayırlı olsun’ dileklerinde bulunduİlgili Haberi Oku

Bir miktar da para ödemeye hazırlanan sarı-lacivertliler böylece sağ bek sorununu da kökünden çözecek. Şener Özbayraklı'nın alternatifsiz kalmasını istemeyen Advocaat, bu konuda yönetimden elini çabuk tutmasını istemişti. Radardaki bir diğer isim ise Gençlerbirliği’nin 23 yaşındaki sağ beki Ahmet Oğuz. Sarı-lacivertliler genç oyuncu için Ankara kulübüyle de temasa geçecek.

3 TAKVİYE ŞART

Ara transfer dönemi yaklaşırken Fenerbahçe'nin yapacağı takviyelerle ilgili çalışmalar da netlik kazandı. Van der Wiel ve Emenike'nin süresiz kadro dışı bırakılmasının ardından Advocaat yönetime 3 mevkiye transfer yapılması talebinde bulundu. Hollandalı teknik adam, sağ bek, ofansif orta saha ve golcü alınması için yönetime rapor sundu.

Yayınlanma Tarihi:09:04,