SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Riekerink Osmanlıspor’a sitemde bulundu

Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında Galatasaray, deplasmanda Osmanlıspor ile berabere kaldı. Sarı kırmızılı takımda teknik direktör Riekerink, maçtan sonra değerlendirmelerde bulundu. Hollandalı çalıştırıcı zeminden şikayetçi olduğunu belirterek, ev sahibi ekibe sitemde bulundu.

Güncellenme: 21:41, 18/12/2016
Riekerink Osmanlıspor’a sitemde bulundu

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Galatasaray, deplasmanda Osmanlıspor ile 2-2 berabere kaldı. Sarı kırmızılı takımda teknik direktör Jan Olde Riekerink, maçtan sonra önemli değerlendirmelerde bulundu.

Hollandalı çalıştırıcı, “Daha önce bütün takımlar için saha şartlarının aynı olmasını söylemiştim. Ama biz, çok olağan dışı bir durum yaşadık. Maçtan bir önceki gün, Osmanlıspor Kulübü’nden statta idman yapmak için izin istedik. Ama ret cevabı aldık. Takımdaki tüm arkadaşlarımız bütün ayakkabılarını getirdi. Takımımı tebrik etmek istiyorum. Maçın son anlarında iyi mücadele eden Galatasaray vardı. Özellikle bu şartlarda… Muslera bizi iki kere kurtardı. Bu saha şartlarında oynamak gerçekten zor. Serdar’ın da sakatlığı var. Zeminden kaynaklandığını düşünüyoruz. Tabii beraberlik bu şartlar dolayısıyla bizi mutlu etti. Maximum skoru aldık. Saha şartları iyi olsaydı, biz buradan galip ayrılırdık” ifadelerini kullandı.

detay_haber

Yayınlanma Tarihi:21:34,