SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dick Advocaat’a tam yetki

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, “Kulübün parasını boşa harcamayalım. kaliteli ve sisteme uygun isimler almamız, nokta transfer yapmamız gerekiyor” dedi.

Güncellenme: 10:52, 18/12/2016
Dick Advocaat’a tam yetki

Fenerbahçe’de yönetim ile Teknik Direktör Dick Advocaat arasında transfer zirvesi gerçekleşti. Takımda en az üç yeni isme ihtiyaç duyduğunu belirten Hollandalı teknik adamın, hücum hattına, orta sahaya ve sağ beke oyuncu talebinde bulunduğu ifade edildi. Advocaat'ın toplantıda, “Kulübün şartları ortada. UEFA ile sorun yaşamak istemem. Bu nedenle seçeceğimiz oyunculara dikkat etmeli, nokta transfer yapmalıyız” dediği öğrenildi.

18 Aralık 2016Volkan Demirel ve Hasan Ali Kaldırım görüşme odasınaİlgili Haberi Oku

LİSTE BAŞI DEPAY

Hollandalı hocanın, “Parayı boş yere harcamamalıyız. Takıma katkı sağlayacak, 11'de direkt oynayacak isimler almalıyız. Öyle olmayacaksa takviyeye de gerek yok, elimdeki kadroyla en iyisini yapmaya çalışırım” sözü yöneticileri mest etti. Yönetimin Advocaat'a transfer konusunda tam yetki verdiği ve listesini istediği öğrenildi. Kurt hocanın Manchester United'dan Memphis Depay konusunda ısrarlı olduğu, sağ bek ve 10 numara konusunda arayışlarını sürdürdüğü ifade edildi.