SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Büyük skandal! Maça hakem atamayı unuttular

Hatay İskenderun Beş Temmuz Stadı'nda oynanacak olan İskenderun Belediye ve Gençlik Spor ile Karaağaç Spor, Hatay 1. Amatör Küme U 17 Ligi C Grubu maçına hakem ataması unutuldu.

Güncellenme: 14:36, 18/12/2016
Büyük skandal! Maça hakem atamayı unuttular

18 Aralık Pazar günü saat 09.30'da oynanacak olan maç için iki takım oyuncuları da sahaya çıkıp ısınmaya başladı. Maç için her şey hazırdı. Ama bir eksik olduğu fark edildi. Oynanacak olan maçta hakem yoktu. Hakemin olmadığını fark eden iki takım yöneticileri, Hatay ASKF'yi aradı. Yapılan görüşmelerde maça hakemin atanmadığı, yani unutulmuş olduğu öğrenildi. Hatayı fark eden Hatay ASKF'nin, İl Hakem Kurulu’nu uyarmasıyla maçın oynanması için hakem ataması yapıldı.

10 Aralık 2016Dünya futbolundaki skandala Arda Turan adı da karıştı!İspanya’da gündeme damga vuran vergi kaçırma skandalına Arda Turan ve menajeri Ahmet Bulut’un da ismi karıştı. Son belgelere göre, Ahmet Bulut transferde her iki taraftan da para aldı ve Atletico’dan kazandığı parayı Dubai’deki offshore şirketinin hesabına aktardı. Arda Turan’a ise isim hakkı adı altında ödenen paranın verildiği şirket belli değil.İlgili Haberi Oku

Yaklaşık 1 saat gecikmeli de olsa hakem atamasının ardından maç oynandı ve iki takımının karşılıklı attığı gollerle maç 1-1 tamamlandı.

Yayınlanma Tarihi:14:34,