SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kemal Kılıç: Bugün yaşananlardan dolayı çok üzgünüz

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Kayseri'de yaşanan saldırı nedeniyle galibiyete sevinemediklerini söyledi.

Güncellenme: 16:24, 17/12/2016
Kemal Kılıç: Bugün yaşananlardan dolayı çok üzgünüz

TFF 1’inci Liginde Şanlıurfaspor-Boluspor’u 4-0 mağlup ettiği karşılaşmadan sonra basın toplantısında konuşan Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Kayseri'de yaşanan terör saldırısının ardından aldıkları galibiyete sevinemediklerini söyledi.

Kılıç, Kayseri’deki saldırının kendilerini üzdüğünü belirterek, “Maçla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Bugün yaşanan olaylardan dolayı çok üzgünüz. O kadar fazla üzülüyoruz o kadar fazla içimiz yanıyor ki maça bile konsantre olmak çok zor bu şartlar altında. Herkesten özür diliyorum. Zaten herkes benim gibi düşünüyor. Evlatlarımız ölüyor, insanlarımız ölüyor biz burada gole seviniyoruz. O kadar manasız geliyor ki bana dolaysıyla konuşmanın bir anlamının olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Boluspor teknik direktörü Fuat Çapa ise oyuna iyi başladıklarını ancak duran toplarla rakibin üstünlüğünün maçı kaybetmelerinde etkin olduğunu belirterek, “Karşılaşmanın ilk 25 dakikası bizim için olumluydu. İstediğimiz şekilde oyunu geliştirdik. Şanlıurfaspor'un son 3 maçtaki çıkışını iyi biliyoruz. Duran toplarda çok etkiliydiler. Bizim puanlara ihtiyacımız vardı. İkinci yarı risk aldık. Takım olarak iyi oynadığımızı söyleyemeyiz Şanlıurfaspor bulunduğu alanları çok iyi değerlendirdi” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:21,