SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Robin van Persie şoku!

Kasığındaki sakatlık nedeniyle ağrıları devam eden Robin van Persie’nin son durumu, Gençlerbirliği maçının oynanacağı gün yapılacak kontrolle belli olacak. Hollandalı yıldızın yerine forvette Sow’un görev alması bekleniyor.

Güncellenme: 11:18, 17/12/2016
Fenerbahçe’de Robin van Persie şoku!

Feyenoord maçında, kasığında yaşadığı sakatlık nedeniyle oyundan çıkan Robin van Persie'nin ağrılarının devam ettiği ve Gençlerbirliği karşısında oynamasının zor olduğu belirtildi. Tedavisi süren Hollandalı golcüye yoğun bir program uygulanıyor. RVP'nin son durumu maç günü yapılacak kontrolden sonra belli olacak. Ancak Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Robin van Persie'yi oynatarak sakatlığının daha da ciddi bir hal almasını istemiyor.

17 Aralık 2016Dick Advocaat 4 yıldızın biletini kestiİlgili Haberi Oku

Hollandalı çalıştırıcı, yıldız golcünün yokluğunda yine Moussa Sow'u forvet olarak görevlendirecek. Tecrübeli teknik adamın solda Lens'i sahaya süreceği, diğer kanatta ise kime görev vereceği konusunda kararsız olduğu öğrenildi. Volkan Şen'in performansından memnun olmayan Advocaat, başarılı oyuncuya Gençlerbirliği karşılaşmasında son bir şans daha verebilir.

Yayınlanma Tarihi:11:17,