SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Masada kazanan Dursun Özbek artık futbola kilitlenecek

Riva ile Florya arazileri için yetki alan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Türk Telekom Arena’nın irtifak hakkını da elde etti. Basketbol salonu inşaatı da başlamak üzere... Özbek bu gelişmelerin ardından tüm mesaisini futbol takımına harcayacak.

Güncellenme: 09:17, 16/12/2016
Masada kazanan Dursun Özbek artık futbola kilitlenecek

Galatasaray'da yönetimin attığı bütün adımlar tek tek gerçekleşmeye başladı. Önce Riva ile Florya arazileri için üyelerden yetki alan Başkan Dursun Özbek ve ekibi, ardından Türk Telekom Arena'nın irtifak hakkını da elde etti. Sarı-kırmızılı yöneticiler, şimdi Türk Telekom Arena Stadı'nın yanına yapılacak olan basketbol salonu için son adımı atmaya hazırlanıyor ve inşaata başlanıyor. Yönetim, masada zafer üstüne zafer elde ederken, yeşil zeminde işleri bir türlü yoluna sokamadı.

15 Aralık 2016Riekerink ve Muslera taraftarlarla buluştuGalatasaray’da Jan Olde Riekerink ve Muslera, yeni çıkan kombine kartlarını satın alan taraftarlara imza dağıttı.İlgili Haberi Oku

TARAFTAR MEMNUN DEĞİL

Cimbom, ligde üçüncü sırada olmasına rağmen ortaya konan futbol hiç kimseyi memnun etmedi. Türkiye Kupası'nda ise alt liglerle oynadığı iki karşılaşmayı 1-1'lik sonuçlarla bitirebilen sarı-kırmızılılarda tepkiler artmaya başladı. Teknik Direktör Riekerink ile yollarını ayırmayı da planlayan G.Saray yönetimi, devre arasında önemli adımlar atmayı hedefliyor. Başkan Özbek en az iki transferle takımı güçlendirerek, taraftarın yüzünü güldürmek istiyor.

Yayınlanma Tarihi:08:59,