SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Cüneyt Çakır isyanı çığ gibi büyüyor

Moussa Sow, sayılmayan röveşata golünün videosunu paylaşıp, “Senin yüzünden” ifadesiyle Çakır’a yüklendi. Maçtan sonra öfkesi dinmeyen Senegalli, “Hakkımız hakemtarafından gasp edildi” diyerek isyan etti.

Güncellenme: 11:38, 14/12/2016
Fenerbahçe’de Cüneyt Çakır isyanı çığ gibi büyüyor

Fenerbahçe’nin 1-0 mağlup olduğu Antalyaspor maçının ardından hakem Cüneyt Çakır hedef tahtasında… Moussa Sow, sosyal medya hesabından Antalyaspor'a attığı röveşata golünün videosunu paylaşırken, ‘Senin yüzünden' yazarak, isim vermeden golü iptal eden Cüneyt Çakır'a yüklendi ve “Asla pes etmek yok. Sezon henüz bitmedi” ifadelerini kullandı. Moussa Sow ayrıca kendisine ceza sahasında yapılan hareketin de penaltı olduğunu vurguladı.

14 Aralık 2016MHK`ye `Yıldırım` çıkarma!“Sistemli ve standart dışı aleyhte kararlarla karşı karşıyayız” diye isyan eden Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, TFF Başkanı Demirören'le bir araya gelecek ve Yusuf Namoğlu'nu şikâyet edecek.İlgili Haberi Oku

SOYUNMA ODASINDA BÜYÜK ÖFKE

Maç sonrası da öfkesi dinmeyen Senegalli golcü, “Hakkımız hakem tarafından gasp edildi, kimse bunu konuşmuyor. Çakır, Diego'nun pozisyonunda görmesine rağmen penaltıyı veremedi, nizami golümü de iptal etti. Yardımcı hakem daha iyi gördü ve golü verdi. Ama Çakır iptal etti, inanamıyorum. Çok üzgünüm” diyerek isyan etti. Sow'u takım arkadaşları zar zor sakinleştirirken, kaptan Volkan Demirel de Çakır'a pozisyonu soyunma odası tünelinde bir süre anlattı.

14 Aralık 2016Fenerbahçe 10 numarasını Brezilya`da bulduBrezilya basını, Fenerbahçe'nin Fluminense'de forma giyen 22 yaşındaki Gustavo Scarpa ile ilgilendiğini yazdı. Haberde Fenerli yöneticilerin, ocakta resmi teklif yapacağı belirtildi.İlgili Haberi Oku

VOLKAN DEMİREL: BARİ SEN YAPMA HOCAM

Antalya’da Fenerbahçeli futbolcular büyük üzüntü yaşarken, Kaptan Volkan Demirel bitiş düdüğüyle birlikte Cüneyt Çakır'ın yanına koştu. Volkan, “Sürekli aleyhimize kararlar veriliyor. Hocam Türkiye'nin en iyi hakemisiniz, bari sen yapma bunları. Sen böyle yaparsan ligde görev yapan genç hakemler ne yapacak. Genç hakemlere kötü örnek oluyorsunuz. Net 2 penaltımız ve nizami golümüz verilmedi” diye tepki gösterdi.

LİG TV’YE PROTESTO

Fenerbahçe taraftarları, ‘ligin hakem kararlarıyla dizayn edildiğini' belirterek, Lig TV abonelik iptal kampanyası başlattı. Sosyal medyada örgütlenen sarı-lacivertliler, Fenerbahçe maçlarında hakemlerin bilinçli olarak hatalar yaptığı düşüncesiyle harekete geçti ve yapılan organizasyonla Lig TV aboneliklerini iptal ettirmeye başladı.