SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akaretler Yokuşu’ndaki BJK Plaza’da bulunan kulüp merkezi, Divan Kurulu ve diğer birimleri Vodafone Arena’ya taşıyan Siyah Beyazlılar bir kaç gün içinde yeni yerine tamamen taşınmış olacak. Tüm birimlerin Vodafone Arena Stadı’na taşınma işlemi tamamlanırken, sadece Yönetim Kurulu toplantı odası için son düzenlemeler yapılıyor ve bu düzenlemeler de bir kaç gün içinde bitecek.

14 Aralık 2016Bu maç sadece maç değilZiraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş, Kayserispor'u konuk edecek. Mücadelenin bilet geliri, Vodafone Arena yakınındaki hain terör saldırısında şehit düşen canlarımızın ailelerine verilecek. 40 bin biletin satıldığı mücadele en kalabalk Türkiye Kupası grup maçı olacak.İlgili Haberi Oku

BJK PLAZA’DAN 5 MİLYON DOLAR GELİR

Beşiktaş yönetimi Bjk Plaza yapıldığında külüp binası olarak kullanılan ve sonradan Divan Kurulu’na tahsis edilen C blok ile külüp yönetimi ve idari birimlerin bulunduğu B bloktaki 2 katı bir Amerikan şirketine kiraya verdi. Yapılan anlaşmaya göre kiralama bedelinin aylık 100 bin Doları geçtiği öğrenildi.

1995 yılında hizmete giren BJK Plaza’dan yıllık 3.5 milyon Dolar kazanan siyah-beyazlıların yapılan bu son kiralama anlaşması ile Akaretler Yokuşu’ndan elde edeceği gelir 5 milyon Dolar’ı bulacak.