SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Martin Linnes’ten Riekerink’e eleştiri

Gaziantespor maçında ilk yarı bitiminde oyundan çıkan Galatasaray'ın sağ beki Martin Linnes, hocası Jan Olde Riekerink'i eleştirdi.

Güncellenme: 09:51, 13/12/2016
Martin Linnes’ten Riekerink’e eleştiri

Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Martin Linnes, Gaziantepspor maçında ilk yarının bitimiyle birlikte kendisini oyundan alan hocası Jan Olde Riekerink'e büyük tepki gösterdi. Sahada kaldığı 45 dakikalık süreçte iyi bir performans ortaya koyduğunu düşünen Norveçli futbolcu adeta veryansın etti. Formasını bir kez daha Sabri'ye kaptıran Linnes, bu durum karşısında şaşkına döndü.

13 Aralık 2016Dünya Yasin Öztekin`i konuşuyorYasin Öztekin, Türkiye'nin hislerine tercüman olmakla kalmadı, yaşananların yabancı medyada geniş yer bulmasını da sağladı.İlgili Haberi Oku

BAŞKA ŞANSIM YOK!

Hocasının kendisini hangi nedenle oyundan aldığını anlayamadığını ifade eden başarılı sağ bek, “Kötü oynadığımı düşünmüyorum. Taraftarların beni beğendiğini okuyorum ve doğruluyorum. İyi bir performans sergilediğimi umuyordum. Kupa maçını hep fırsat bildim ve formayı da böyle aldım. Hocamın kararına saygı duymaktan başka şansım yok” diyerek sitem etti.