SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jeremain Lens direğe takıldı

Sakatlıktan kurtulan ve formasını kalıcı olarak geri alan Jeremain Lens, Fenerbahçe'ye hareket kattı. Antalyaspor maçının 49. dakikasında kullandığı frikik ise direkte patladı.

Güncellenme: 10:04, 13/12/2016
Jeremain Lens direğe takıldı

Fenerbahçe’nin Süper Hollandalısı Jeremain Lens, sakatlığın etkilerinden kurtulduğu gibi takımına hareket katmaya başladı. Antalya'daki maçın iyileri arasında yer alan yıldız oyuncu 49. dakikada direğe takıldı. Sağ kanattan kullandığı serbest vuruşta topu doğrudan kaleye gönderen Hollandalı, üst direğe nişan aldı.

12 Aralık 2016Advocaat Sow`un gol pozisyonuyla ilgili konuştuFenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, kaybettikleri Antalyaspor maçından sonra açıklamalarda bulundu. Hollandalı çalıştırıcı, Sow’un gol pozisyonu ile ilgili, “Televizyondan gördüm %100 gol” şeklinde konuştu.İlgili Haberi Oku

Karşılaşma boyunca iki kanadı da etkili bir şekilde kullanan Lens, eski formuna ulaşmak için biraz daha zamanı ihtiyacı olduğunu gösterdi. Saha içerisinde Moussa Sow'la iyi bir uyum yakalayan yıldız isim, Antalya'nın yaptığı kuvvetli savunma karşısında zaman zaman zor anlar yaşadı. Lens, 76'da yerini Aatif'a bıraktı.