SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yusuf Şimşek’ten oyunculara eleştiri

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, 2-0 mağlup oldukları maç sonrası yaptığı açıklamada, "Mersin İdmanyurdu formasını hak etmeyen arkadaşlar bizimle bu saatten sonra olmayacak diye düşünüyorum" dedi.

Güncellenme: 23:55, 12/12/2016
Yusuf Şimşek’ten oyunculara eleştiri

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, 2-0 mağlup oldukları Giresunspor maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Yusuf Şimşek’in açıklamaları şu şekilde:

“Ülkemiz zor günler geçiyor. Ülkemizin, polis camiamızın başı sağ olsun. Keşke bu tür şeyler olmasa da daha güzel şeyler konuşabilseydik. Tekrar tekrar başımız sağ olsun. Maça gelecek olursak, çok fazla söyleyecek bir şey yok. Aslında çok şey var söylemek istemiyorum. Böyle büyük bir camia, böyle bir şehir de oynamanın, çalışmanın verdiği avantajı bazı oyuncu arkadaşlarımız değerlendiremiyorlar. Tabi ki kötü olabilirsiniz, gol yiyebilirsiniz en azından mücadele etmen gerekiyor. Mücadele etmeyen, boş vermiş, işte geleyim, antrenmanı yapıp gideyim, maaşımı alayım gibi düşünen oyuncular var. Onları tespit ettim. Yönetimle kurulumuzla konuşup gerekeni tedbirleri alacağız. İki maçımızı gerekirse, alt yapıdaki oyuncularımızdan çıkarmak istiyoruz. Mersin İdmanyurdu formasını hak etmeyen arkadaşlar bizimle bu saatten sonra olmayacak diye düşünüyorum” dedi.

Yayınlanma Tarihi:23:23,