SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tunç Uncu’nun adı Kartal Yuvası’na verilecek

Beşiktaş Kulübü, Beşiktaş - Bursaspor maçı sonrası yaşanan terör saldırısında hayatını kaybeden Tunç Uncu'nun adını Kartal Yuvası mağazasına verecek.

Güncellenme: 10:29, 12/12/2016
Tunç Uncu’nun adı Kartal Yuvası’na verilecek

Beşiktaş Kulübü, Vodafoe Arena’nın yakınında yaşanan hain saldırıda hayatını kaybeden Kartal Yuvası mağazası çalışanı Tunç Uncu’nun adını kulüp mağazasına vermeyi planlıyor. Beşiktaş’a yakınlığıyla bilinen TRT muhabiri Fırat Günayer sosyal medyadan yaptığı paylaşımla konuyla ilgili aldığı bilgiyi takipçilerine aktardı. Günayer, Beşiktaş Kulübünün, şehit olan Tunç Uncu’nun adını Kartal Yuvası mağazasına vermeyi planladığını belirtti. Siyah-beyazlı yönetimin kısa bir süre sonra Tunç Uncu ile ilgili olarak resmi bir açıklamada bulunması bekleniyor.

12 Aralık 2016Fikret Orman`dan teröre çok sert tepki!İspanya seyahatini yarıda kesip yurda dönen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, hain saldırıya çok sert ifadelerle tepkisini gösterip siyah-beyazlı amianın iki acı kaybına üzüntüsünü paylaştı.İlgili Haberi Oku

Hatırlanacağı üzere Tunç Uncu, dün yaşanan hain terör saldırısında şehit olan polis ve vatandaşlarımız arasında yer almıştı. Kartal Yuvası mağazasında çalışan Uncu, 29 yaşındaydı.

Yayınlanma Tarihi:10:20,