SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman’dan teröre çok sert tepki!

İspanya seyahatini yarıda kesip yurda dönen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, hain saldırıya çok sert ifadelerle tepkisini gösterip siyah-beyazlı amianın iki acı kaybına üzüntüsünü paylaştı.

Güncellenme: 09:42, 12/12/2016
Fikret Orman’dan teröre çok sert tepki!

Tüm Türkiye'yi yasa boğan alçak terör saldırısı nedeniyle transfer çalışmaları için gerçekleştirdiği İspanya seyahatini yarıda kesip dün akşam yurda dönen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, acısını ve öfkesini çok sert ifadelerle dile getirdi. Bursaspor maçı sonrası stat önündeki patlamada Vodafone Arena Özel Güvenlik Şube Müdürü Vefa Karakurdu ve Kartal Yuvası çalışanı Tunç Uncu'nun da şehit olması, tüm camia gibi Orman'ı da çok derinden yaraladı.

11 Aralık 2016Erman Toroğlu canlı yayında dayanamadı ve küfür etti!Eski hakem ve yorumcu Erman Toroğlu, Galatasaray – Gaziantespor maçının devre arasında yaptığı açıklamalarında, Vodafone Arena’daki hain saldırı üzerine yorum yaparken sinirlerine hakim olamadı ve küfür etti.İlgili Haberi Oku

NASIL KIYDILAR SİZE!

Camianın iki şehidi anısına sosyal medya hesabından mesaj yayımlayan Başkan Orman, Karakurdu'nun alçak saldırıdan önce çekilen son fotoğrafına “Son Bursa maçı, Allah rahmet eylesin. Mekânın cennet olsun kardeşim” ifadelerini yazdı. Siyah-beyazlı kulübün patronu, şehit Tunç Uncu ile olan fotoğrafını ise “Nasıl kıydılar bu gencecik insanlara? Bunların ne dini, ne kitabı, ne de insanlığı var. Allah mekânını cennet eylesin kardeşim” sözleriyle paylaşıp büyük üzüntüsünü dile getirdi.