SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erdal Torunoğulları, Manchester United’ı istiyormuş!

UEFA Avrupa Ligi kurasını değerlendiren Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları ''Bizim için kapalı bir takım diyebiliriz.Ama bu sezon aldıkları flaş sonuçlarla dikkat çektiler" dedi.

Güncellenme: 17:26, 12/12/2016
Erdal Torunoğulları, Manchester United’ı istiyormuş!

Beşiktaş adına kura çekimine katılan Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları, ”Bizim için kapalı bir takım diyebiliriz.Ama bu sezon aldıkları flaş sonuçlarla dikkat çektiler.Bu yüzden kesinlikle küçümseyeceğimiz ve turu geçtik diyeceğimiz bir takım olmadığı ortada.Zaten maç oynanmadan ‘biz şöyle yaparız, böyle yaparız’ diye konuşmanın bir manası yok.Sadece konu İsrail takımı olunca politik şeyler taraftarın aklına gelebiliyor ama bizim işimiz spor ve bu çerçeveden bakıyoruz.Her iki maçta da galip gelerek bu turu geçmek en büyük isteğimiz ama dediğim gibi maç oynanmadan kazanılmıyor ve biz de bu düşünce ile yaklaşıyoruz.

Ben esasında Manchaster United’ı istiyordum.Çünkü İngiliz takımlarına karşı daha iyi motive oluyoruz. Ama inşallah bu turu geçeresek diğer turlarda Manchaster ile eşleşmek isterim” diye konuştu.

12 Aralık 2016Beşiktaş`ın rakibi Hapoel Beer-Sheva kimdir?İlgili Haberi Oku