SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursasporlu taraftarlar Beşiktaşlı taraftarlarla omuz omuza

Bursasporlu taraftarlar, İstanbul’daki bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Hüseyin Akyüz’ün cenaze töreninde Beşiktaşlı taraftarlarla omuz omuza birlik mesajı verdi.

Güncellenme: 14:49, 12/12/2016
Bursasporlu taraftarlar Beşiktaşlı taraftarlarla omuz omuza

Önceki gün İstanbul'da oynanan Beşiktaş – Bursaspor maçının ardından terör örgütü tarafından düzenlenen bombalı saldırıda 36'sı polis toplam 44 kişi şehit düşmüştü. Maçta görevli olan polis memurlarından ailesi Bursa'da ikamet eden Hüseyin Akyüz'ün cenazesi Mihraplı Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Akyüz'ün cenazesine çok sayıda Bursalı katılırken, yıllardır aralarında husumet bulunan Bursaspor ve Beşiktaşlı taraftarlar da cenaze namazının ardından birlik ve beraberlik mesajları verdi.

12 Aralık 2016Beşiktaş Çarşı grubunda tüm taraftarlara çağrıBeşiktaş taraftarı, Vaodafone Arena yakınında gerçekleştirilen bombalı saldırıyı kınamak amacıyla yürüyüş düzenleme kararı aldı.İlgili Haberi Oku

Beşiktaşlı taraftarlar, Bursaspor atkılarıyla törene katılırken, artık olayların yaşanmasını istemediklerini ve maçları birlikte izlemek istediklerini söyledi.