SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Osman Özköylü: Skor anlamında kaybettik

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, oyun ve mücadele anlamında kazandıklarını skor anlamında kaybettiklerini söyledi.

Güncellenme: 17:25, 11/12/2016
Osman Özköylü: Skor anlamında kaybettik

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, öncelikle İstanbul’daki patlamada şehit olan ve yaralanan insanlar için üzüntüsünü ifade ederek, Mevlid Kandili’ni kutladı. Şimdiye kadar güzel maçlar çıkardıklarını söyleyen Özköylü, “Rakibe karşı çok tehditkar bir oyun oynadık. İki golü de maalesef top kendi ayağımızdayken kaybederek yedik. Hızlı hücumlarla gol yedik. Öndeki oyuncuların bitirici özelliği kalitesi golü getiriyor. Oyun anlamında biz kazandık. Mücadele anlamında biz kazandık. Ama skor anlamında kaybettik. Ben futbolcu arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Doğru yoldayız. İyi mücadele ediyoruz. Ufak hatalarla gol yiyoruz. Eskişehirspor gibi bir tane oyuncusu bizim takımın 3 katı olan bir takım karşısında bu kadar ezici bir oyun oynayan takım kaybetmeyi hak etmiyor. Her şeyi yaptık, iyi mücadele ettik ama maalesef golü atamadık” dedi.

Eskişehirspor teknik sorumlusu Mehmet Tezcan ise İstanbul’da yaşanan patlamayla ilgili terörü lanetlediklerini belirterek bu olaydan dolayı maç hakkında değerlendirme yapmayacaklarını söyledi.

Yayınlanma Tarihi:17:24,