SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek’ten Riekerink’e uyarı: Ben bile seni koruyamam

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Hollandalı hoca Jan Olde Riekerink'e “Artık aksi bir sonuç istemiyoruz. Taraftarı ve bizi sevindir. Kazanırsan yanında olurum ancak puan kayıpları olursa ben bile seni koruyamam” uyarılarını yaptı.

Güncellenme: 10:17, 11/12/2016
Dursun Özbek’ten Riekerink’e uyarı: Ben bile seni koruyamam

Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek ile Teknik Direktör Jan Olde Riekerink, özel bir görüşme yaptı. Özbek'in sahibi olduğu otelde yapılan görüşmede Galatasaray Başkanı, keskin ifadelerle tavrını ortaya koydu. “İlk devrenin sonuna kadar puan kaybına tahammülümüz yok” diyen Özbek, Riekerink'e aba altından sopa gösterdi. Galatasaray Başkanı, “Kazanırsan her zaman yanındayız. Geçmişte kaybettiğimiz puanları telafi edecek bir fikstür var önümüzde. Aksi bir sonuç istemiyoruz. Taraftarı ve bizi sevindir” ifadesini kullandı.

11 Aralık 2016Süper Lig ekipleri teröre karşı tek yumrukVodafone Arena yakınında gerçekleştirilen saldırının ardından Süper Lig kulüpleri teröre karşı birlik oldular.İlgili Haberi Oku

ATİK GİBİ GÖNDERİLECEK

Yönetimin Riekerink planı ortaya çıktı. Bugün oynanacak Gaziantepspor müsabakasında sarı-kırmızılılar 1 puan dahi kaybederse Hollandalı hocaya soru sorulmadan yol gösterilecek. Önceki gün yardımcı antrenörlerinden Orhan Atik'in sözleşmesini fesheden yönetim, aynı uygulamayı Hollandalı teknik adama yapacak. İsmail Kartal'ın ayrılmasıyla teknik direktörsüz kalan Gaziantepspor karşısında deneyimli antrenörün alacağı sonuç merakla bekleniyor.