SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Penaltı kararı doğru mu? Gökhan Gönül açıkladı…

İkinci yarıda verilen ve çok tartışılan ilk penaltı pozisyonunu açıklayan Gökhan Gönül, "Pozisyon içeride mi dışarıda mı emin değilim. Bence penaltı. Başkaları ne der bilmiyorum "dedi.

Güncellenme: 21:48, 10/12/2016
Penaltı kararı doğru mu? Gökhan Gönül açıkladı…

Beşiktaş’ın başarılı sağ beki Gökhan Gönül, ilk penaltı pozisyonunu yorumladı. “Pozisyon içeride mi dışarıda mı emin değilim” diyen milli futbolcu, “Kolumdan çekildiğimi hissettim, penaltı olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Gökhan Gönül maç sonrasında “Ceza sahası içinde tam olup olmadığını bilmiyorum net bir şey diyemeyeceğim. Kolumdan çektiğimni hissettim. Penaltı olduğunu düşünüyorum. Bununla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Bazen ne kadar haklı olsa da söylediğiniz şeyler farklı çarpıtılıyor. Ben penaltı olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

10 Aralık 2016Rıdvan Dilmen: Bülent Yıldırım tartışmalı kararlar verdiÜnlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Bülent Yıldırım’ın Beşiktaş lehine verdiği penaltı kararlarından birisinin doğru, diğerinin yanlış olduğunu söyledi.İlgili Haberi Oku

10 Aralık 2016Hamza Hamzaoğlu: Bülent Yıldırım iyi maç yönettiBursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maç sonunda çok eleştirilen hakem Bülent Yıldırım hakkında, “Aleyhimize birkaç kararı oldu gibi; ama genel olarak iyi maç yönetti” dedi.İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:21:32,