SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fransa Ligue 1’de Nice forması ile eski günlerine dönüş sinyalleri veren Mario Balotelli, Liverpool’a dönmeyi düşünmediğini söyledi. Liverpool’un kendisinde kötü bir etki bıraktığını söyleyen Balotelli, “İngiltere’ye bir daha dönersem bu kesinlikle Liverpool olmayacak” ifadeleri kullandı. Çin basınına açıklamalarda bulunan İtalyan yıldız, Liverpool’un harika bir taraftar topluluğu olduğunu söylemesine rağmen hayatının en kötü performansını sergilediği takıma dönmeyi kesinlikle düşünmediğini belirtti.

03 Eylül 2016Balotelli`nin menajeri Raiola`dan Klopp`a şok sözlerMenajer Mino Raiola, oyuncusu Mario Balotelli’nin transferin son gününde Nice takımına gitmesinin ardından, Liverpool çalıştırıcısı Jurgen Klopp hakkında ağır sözler söyledi. İlgili Haberi Oku

İngiltere Premier Lig’de öncelikli takımının Manchester City olduğunu sözlerine ekleyen Mario Balotelli, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Ancak 2. takımım daima Arsenal oldu. Onları her zaman çok sevdim. Bu Arsenal’e gideceğim anlamına gelmiyor. Fransa’da mutluyum. Sadece Arsenal’i sevdiğimi söylüyorum.”