SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ece Erken’den Karim Benzema’ya sürpriz teklif

Beşiktaş taraftarı olan ünlü sunucu Ece Erken, Benzema'ya siyah-beyazlı kulübe gelmesi yönünde teklifte bulunduğunu söyledi.

Güncellenme: 12:09, 09/12/2016
Ece Erken’den Karim Benzema’ya sürpriz teklif

Beşiktaş taraftarı olarak bilinen ünlü sunucu Ece Erken, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen Karim Benzema’ya siyah beyazlı takıma gelmesi için teklifte bulunduğunu ancak yıldız oyuncunun tatlı bir dille bunu geri çevirdiğini söyledi. Fanatik bir Beşiktaş taraftarı olduğunu vurgulayan sunucu, 2013 yılında Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu’na giren şarkıcı Candan Erçetin’i örnek göstererek, “Beşiktaş Yönetim Kurulu’nda olmak çok istiyorum, ama kendimi biraz daha geliştirmem lazım. Candan Erçetin’den sonra ben de fanatik bir Beşiktaşlı olarak yönetime girebilirim. Başkanlık için çok fazla para gerekmese onu da olurum. Tatlı bir dille Benzema’yı bizim takıma çağırdım. O da tatlı bir dille reddetti” ifadelerini kullandı.

13 Kasım 2016Karim Benzema İstanbul`da paparazzilik yaptıReal Madrid’in dünya yıldızı oyuncusu Karim Benzema, iş için geldiği İstanbul’a hayran kaldı. Şehri boğaz manzaralı bir yerden seyreden Benzema, “Türkler’e yabancı değilim. Çok iyi insanlar. Ailemle birlikte buraya yine geleceğim” diye konuştu.İlgili Haberi Oku

İki yıl önce boşandığı Serkan Uçar’dan sonra adı kimseyle anılmayan Ece Erken, artık evlenmek istediğini de ifade ederek, “Yakında Esra Erol’a katılacağım” şeklinde espri yaptı. Erken ayrıca, sunduğu TV programında gelinlik giyip ‘Kısmetlerimi arıyorum’ deyince, arayan talipleri nedeniyle telefonu kitlendiğini söyledi.