SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bayram Bektaş: Galibiyeti hak ettik

TFF 1. Lig'in 14. haftasında deplasmanda Büyükşehir Gaziantepspor'u 3-0 mağlup eden Elazığspor'da Teknik Direktör Bayram Kadir Bektaş, "3-0'lık haklı bir galibiyet. Daha farklı da olabilirdi" dedi.

Güncellenme: 23:01, 09/12/2016
Bayram Bektaş: Galibiyeti hak ettik

Maça iyi başladıklarını vurgulayan Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Kadir Bektaş, “Haklı bir galibiyet 3-0. Daha farklı bir galibiyet de olabilirdi. Biz gerekeni yaptığımız sürece oyunun soncunun ne olacağını oyuncularımıza söylüyordum. Yaklaşık 20-21 maça çıktı. Biliyorsunuz bizim transfer yasağımız var, kadro derinliğimiz yok. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Elimizdeki kadrodan dolayı her şeye dikkat ediyoruz. Bugün haklı bir galibiyet aldığımıza inanıyorum” diye konuştu. METİN DİYADİN: FİNAL VURUŞUNU YAPAMIYORUZ

TFF 1. Lig'in 14. haftasında Büyükşehir Gaziantepspor sahasında ağırladığı Elazığspor'a 3-0 mağlup oldu. Maçın ardından Büyükşehir Gaziantepspor Teknik Direktörü Metin Diyadin, “İki haftadır ceza alanına çok iyi girmemize rağmen final vuruşunu yapamıyoruz” dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Gaziantepspor Teknik Direktörü Metin Diyadin, “Bazı oyuncuların sakat ya da cezalı olması ve planlaması doğu olmayan bir kadro bizi ciddi olarak sıkıntıya soktu. Buna rağmen oyuncular istekli arzulu. Söylediğim sıkıntılardan dolayı oyuna ilk başladığımız daha 1. dakikada ilk golü yememiz ardından ikinci gol bir anda 2-0 geriye düştük. Buna rağmen ilk yarıda 1 gol bulabilseydik oyuna ortak olurduk diye düşünüyorum. Direkten dönen iki topumuz var. İki haftadır ceza alanına çok iyi girmemize rağmen final vuruşunu yapamıyoruz. Bu da bizi skor olarak çok üzüyor” şeklinde konuştu.

“Devre arasında köklü değişikler olacak”

Dört haftadır burada olduğunu söyleyen Diyadin, “Bunu söylemek zorundayım; yapılan hem kadro mühendisliği hem de birçok şeyde Büyükşehir Gaziantep'in yapılanması gerektiğini düşünüyorum. Devre arasına kadar mevcut oyuncularımızla beraber devreyi tamamlamak zorundayız. Oyuncularımın bütün istek arzusuna coşkusuna rağmen eksikler bizi açıkçası maçı kazanmaktan ediyor. Onun için son iki haftayı iyi geçip devre arasında birçok anlamda köklü hamleler yapmamız gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.