SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Moussa Sow, rakiplerine ters bakmaya devam ediyor… Senegalli yıldız, Manchester United ve Çaykur Rize'nin ardından bu sezon üçüncü röveşata golünü dün Feyenoord ağlarına gönderdi. Son 5 golünün üçünü röveşatayla kaydeden Sow, böylece oldukça ilginç bir istatistiğe imza attı. Sarı-lacivertli taraftarların artık alıştığı gollerine bir yenisini daha ekleyen ‘Bay Röveşata', UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe’nin tur atlamasında önemli bir rol oynadı.

08 Aralık 2016Fenerbahçe`de Martin Skrtel şokuFenerbahçeli futbolcu Martin Skrtel, Feyenoord karşısında sarı kart görerek bir üst turdaki ilk maçta cezalı duruma düştü.İlgili Haberi Oku

Sow’un dünkü golü sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. UEFA, resmi Twitter hesabında Senegalli yıldızın Manchester United ağlarına yolladığı golün görselini paylaşıp, “Bunu hatırladınız mı? Sow, bir kez daha yaptı! Röveşata golü, Fenerbahçe’yi Feyenoord karşısında 1-0 öne taşıdı” şeklinde bir mesaj yolladı. Fenerbahçe Kulübü de Sow'un golünün anonsunda Senegalli oyuncunun fotoğrafını ters kullandı.

Yayınlanma Tarihi:08:11,