SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonlar Ligi F Grubu’nda Real Madrid ile Borussia Dortmund son hafta karşılaştı. İki takım da liderlik için çıktığı maçta 4 gol atıldı. Borussia Dortmund 2-2’lik skorla son 16’ya grup lideri olarak çıkmayı başarırken, genç yıldızımız Emre Mor 61. dakikada oyuna girdi.

İkinci gol öncesinde kaptığı top ve sonrasında attığı tehlikeli pasla golün başlangıcını yapan Emre, maç sonunda ise Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo’dan formayı kaptı.

ALMANYA’DA SÖZ VERMİŞTİ

Almanya’daki mücadelede de süre alan Emre, maç sonunda Ronaldo’nun yanına gidip formasını istemiş ancak Portekizli yıldız başkasına söz verdiği için Emre Mor’un isteğini gerçekleştirememişti. İspanya’daki maç için söz alan Dortmund’un genç yıldızı, Bernabeu’da hayaline kavuştu. Ronaldo’nun büyük hayranı olan Emre Mor, yıldız ismin formasıyla fotoğraf çektirdi.

NTVSPOR’DAKİ RÖPORTAJINDA KONUŞMALARINI ANLATMIŞTI

Emre Mor, Ntvspor’a geçtiğimiz aylarda verdiği röportajda Cristiano Ronaldo ile maç sonrası neler konuştuğunu açıklamıştı. Emre’nin o sözleri;

“Futbola başladığım yıllarda idolüm Cristiano Ronaldo'ydu. Dolayısıyla ona karşı oynamak benim açımdan biraz garip oldu. Maçın ardından Ronaldo'dan formasını istedim. Ancak formayı başka birine vermek için sözleştiğini söyledi. Santiago Bernabeu'daki maçta formasını vereceği konusunda bana söz verdi. Ben de kendisine 5 yaşından bu yana büyük bir hayranı olduğumu söyledim.”

muzziozcan_1481154148