SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Van Brockhorst: Fenerbahçe’den korkmuyoruz

Feyenoord Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst, yarın UEFA Avrupa Ligi A Grubu son haftasında konuk edeceği Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 19:39, 07/12/2016
Van Brockhorst: Fenerbahçe’den korkmuyoruz

Van Bronckhorst, Manchester United’ın Ukrayna’da Zorya ile oynayacağı maçın sonucunu beklemeden kendilerine yeten skoru Fenerbahçe karşısında almak istediklerini belirterek, “İki farkla yenmemiz gerekecek. Bu iki farkı kendimize ödev edindik. Zor bir grupta olduğumuzu biliyorduk. Kazanmak için sahaya çıkacağız. Fenerbahçe veya Manchester United’tan hangisinin tur atlayacağı bizim için önemli değil. Önemli olan bizim tur atlamamız. Ödevimizi çalıştık. Manchester United maçının skoru ne olursa olsun biz iki farkı almaya çalışacağız” dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat ve yardımcı antrenör Mario Been’i iyi tanıdığını aktaran Van Bronckhorst, “Been’i tanıyorum. En güzeli, arkadaş olanların daha sonra rakip olması. Onları yeneceğiz. Onlar Feyenoord’u çok iyi tanıyor olabilir ama sonucu futbolcular belirleyecek. Fenerbahçe’yi canlı izlemedim ama analizlerimizi iyi yaptık” ifadelerini kullandı.

“Biraz sizde korku ve endişe görüyoruz yarın ki maçlar ilgi. Ne söylersiniz?” sorusuna ise teknik adam, “İyi bir soru. Korkum kesinlikle yok. Takımıma çok güveniyorum” yanıtını verdi.

07 Aralık 2016Dirk Kuyt: Fenerbahçe Advocaat ile daha güçlüFenerbahçe’de başarılı bir dönem geçirdikten sonra ayrılan Feyenoord futbolcusu Dirk Kuyt, UEFA Avrupa Ligi’nde yapacakları mücadeleyi değerlendirdi.İlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:19:38,