SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünal Aysal yine dünya yıldızlarını getirecek

Camianın baskılarına daha fazla direnemeyen eski Başkan Ünal Aysal, aday olacağını yakın çevresine açıkladı. Ünal Başkan, 100 milyon Euro’luk bütçe ve yıldızlarla gelecek.

Güncellenme: 11:24, 07/12/2016
Ünal Aysal yine dünya yıldızlarını getirecek

Galatasaray'da Ünal Aysal heyecanı yaşanıyor. Taraftarın sevgilisi olan Aysal, camiadan yükselen ‘Yeniden Başkan ol' seslerine kayıtsız kalmadı. Yakın çevresine aday olacağını açıklayan Ünal Başkan, gizli tuttuğu ekibiyle çalışmalara başladı. Sarı-kırmızılı takımın kadrosunun büyük hedefler için yetersiz olduğunu düşünen Aysal, “Büyük başarılar büyük yıldızlarla yakalanır. Yeniden dünya çapında isimler kadromuzda olmalı” ifadelerini kullandı.

06 Aralık 2016Galatasaray`dan Beşiktaş`a jestGalatasaray’dan Beşiktaş’a alkış alacak hareket Galatasaray, finale kalma şansını kaybedince oyuncularını bedelsiz olarak Beşiktaş’a verdi.İlgili Haberi Oku

Kurmay ekibine, “Hâlâ benim dönemimde alınan Muslera, Sneijder ve Bruma takımı ayakta tutuyor. Onları çıkarın Galatasaray sıradan bir takım halinde” diyen Başkan, “Vizyon sahibi bir yönetim anlayışı olmadan takımımız eski günlerine dönemez, Avrupa'da başarılı olamaz. Drogba, Sneijder tarzında dünya yıldızlarını getirmeliyiz. Taraftar bizden bunu bekliyor. Yeniden büyük Galatasaray için start verdim. Şimdiden transfer çalışmalarına başlayın” talimatını verdi.