SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünal Aysal geri dönüyor

Genel kuruldan yetki alamadığı için başkanlıktan ayrılan Ünal Aysal, yeniden bir ekip kurmak için kolları sıvadı.Bu hazırlığın ardından Galatasaray’da erken seçim söylentileri de hızlanmaya başladı.

Güncellenme: 09:38, 06/12/2016
Ünal Aysal geri dönüyor

Galatasaray taraftarı için eski Başkan Ünal Aysal'ın yeri farklıdır. Görev yaptığı 3 yıl boyunca sadece futbol takımına 2 şampiyonluk, 2 Süper Kupa ve 1 Türkiye Kupası şampiyonluğu kazandıran Aysal, başta Drogba olmak üzere sayısız önemli isim getirmişti. Maddi çöküntü ve kulübün istikrarsız görüntüsüne daha fazla dayanamayan eski başkan yeniden kolları sıvadı.

06 Aralık 2016Dövizdeki yükseliş Sneijder`i de vurdu!Galatasaray yönetimi kur farkı nedeniyle fazladan 2.5 milyon TL ödediği Hollandalı için devre arasında iyi bir teklif gelirse değerlendirecek.İlgili Haberi Oku

1600 İMZA TOPLANMASI ŞART

Ekibini oluşturmak için harekete geçen Ünal Aysal'ı sarı-kırmızılı taraftarlar ve camianın önde gelen isimleri ikna etmeyi başardı. Görev süresi boyunca Drogba, Muslera, Bruma, Melo ve Sneijder gibi dünya yıldızlarını Galatasaray’a kazandıran Aysal'ın adaylığını açıklaması bekleniyor. Tabii ki bu durum, erken seçim söylentilerini de beraberinde getiriyor. Bunun için de 1600 imza gerekli.