SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Teşekkürler Fernando Muslera’

Kasımpaşa maçının 79. dakikasında Adem Büyük’ün kullandığı penaltıyı kurtararak Galatasaray'a 3 puan getiren Fernando Muslera’ya, soyunma odasında bütün takım arkadaşları teşekkür etti.

Güncellenme: 10:00, 06/12/2016
‘Teşekkürler Fernando Muslera’

Bay ‘Haksız Rekabet' Fernando Muslera yine yaptı yapacağını… Açık ara Türkiye'nin en iyi kalecisi olarak gösterilen Uruguaylı eldiven, Kasımpaşa maçında da sahneye çıktı. 79. dakikada Adem Büyük'ün kullandığı penaltı vuruşunu kurtaran Muslera, takımının kazandığı 3 puanda önemli bir rol oynadı.

06 Aralık 2016Ünal Aysal geri dönüyorGenel kuruldan yetki alamadığı için başkanlıktan ayrılan Ünal Aysal, yeniden bir ekip kurmak için kolları sıvadı.Bu hazırlığın ardından Galatasaray'da erken seçim söylentileri de hızlanmaya başladı.İlgili Haberi Oku

BAŞTA SELÇUK

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Medipol Başakşehir'in takıldığı haftada büyük bir avantaj elde eden sarı-kırmızılılarda bütün futbolcular, Kasımpaşa maçının sona ermesiyle birlikte Nando'nun yanına gitti. Başta kaptan Selçuk İnan olmak üzere tüm futbolcular Uruguaylı eldivene kurtardığı penaltı için teşekkür etti.