SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sabri Sarıoğlu ile ilgili şok gerçek!

Başkan Dursun Özbek’in kardeşi Mehmet Özbek tarafından takımda tutulan Sabri Sarıoğlu, kötü de oynasa kesik yiyemiyor. Linnes’i Kardemir Karabükspor maçında 39’da oyundan alabilen Riekerink, Kasımpaşa önünde Sabri’ye dokunamadı.

Güncellenme: 11:23, 06/12/2016
Sabri Sarıoğlu ile ilgili şok gerçek!

Galatasaray’da yıllardır süren Sabri Sarıoğlu tartışması, Kasımpaşa maçındaki kötü performansının ardından yeniden alevlendi.

Ali GÜMEN / ÖZEL HABER

Sezon başından itibaren yaptığı hatalarla tepki toplayan Galatasaray’ın 32 yaşındaki futbolcusu Sabri Sarıoğlu, Kasımpaşa maçındaki ıskasıyla sabırları taşırdı. Cavanda ve Linnes'e, Sabri'ye gösterilen toleransın yarısının bile gösterilmeme nedeninin, Başkan Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek'ten torpilli olmasının yol açtığı ortaya çıktı.

06 Aralık 2016Galatasaray`dan Jurgen Klinsmann hamlesiJan Olde Riekerink’in son dönemde üst üste yaptığı hatalar sonrası Galatasaray, ABD Milli Takımı'ndan ayrılan 52 yaşındaki teknik adam Jurgen Klinsmann ile temasa geçti.İlgili Haberi Oku

TAKIMA MÜDAHALE Mİ VAR?

Ziraat Türkiye Kupası’ndaki Elazığspor maçında üstelik sol bekte oynamasına karşın iyi bir performans sergileyen Linnes'in, Kasımpaşa'ya karşı sağ bekte forma giymesi bekleniyordu ama olmadı. Norveçli'yi, Karabük maçının 39. dakikasında oyandan alan Riekerink, benzer hataları yapan, fazla kiloları ile dikkat çeken Sabri'ye, Özbek yüzünden göz yummak zorunda kalıyor. ‘Takıma dışarıdan müdahalemi var?' soruları da akıllara geliyor.

06 Aralık 2016Ünal Aysal geri dönüyorGenel kuruldan yetki alamadığı için başkanlıktan ayrılan Ünal Aysal, yeniden bir ekip kurmak için kolları sıvadı.Bu hazırlığın ardından Galatasaray'da erken seçim söylentileri de hızlanmaya başladı.İlgili Haberi Oku

HENÜZ SKORA KATKISI HİÇ YOK

Bu sezon 13 resmi maçta forma giyen Sabri Sarıoğlu, skora katkıda bulunmayı başaramadı. Teknik Direktör Jan Olde Riekerink'in ısrarla şans verdiği 32 yaşındaki futbolcu, gol ya da asist yapamazken, defansif anlamda da pek başarılı olduğu söylenemez.

BRUMA’DAN FAZLA MAAŞI VAR

Maddi sıkıntı içerisinde bulunan Galatasaray’da iyi oynayan futbolcu ile vasatın altında kalan arasındaki maaş dengesi ne yazık ki tutmuyor. Takımın en zayıf karnı olarak gösterilen sağ bekte görev yapan Sabri Sarıoğlu senelik 1 milyon 250 bin Euro garanti ücret alıyor. Sezonun en flaş futbolcusu olan ve İngiliz devlerini Galatasaray’ın kapısına kadar getiren Bruma'nın maaşı ise sadece 1.2 milyon Euro…

Yayınlanma Tarihi:10:49,