SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kiev’de Beşiktaş taraftarına saldırı! Hastaneye kaldırıldı

Beşiktaş'ı desteklemek için Kiev deplasmanına giden siyah-beyazlı taraftarlara, Ukraynalı holiganlar saldırdı. Sokaklarda yaşanan kavgalara polis geç müdahale etti.

Güncellenme: 12:48, 06/12/2016
Kiev’de Beşiktaş taraftarına saldırı! Hastaneye kaldırıldı

Şampiyonlar Ligi’nde tarihi maça çıkacak olan Beşiktaş’ı desteklemek için Ukrayna’ya giden siyah-beyazlı taraftarlara, holiganlar saldırdı! Dinamo Kiev taraftarları, Beşiktaşlı taraftarlara saldırdı. Türkiye ve Avrupa’dan yaklaşık 4 bin Türk’ün gittiği Kiev’de gece kavgalar yaşandı.

Dinamo Kiev taraftar grupları gece sokaklarda gezen ve özellikle sayıları az olan Beşiktaşlı taraftarlara saldırdıkları öğrenildi. Ukrayna basınında yer alan bir haberde ise yaşanan kavgada bir Beşiktaş taraftarının parmağının kırıldığı yazıldı. Kiev taraftarları polisin gelmesiyle olay yerinden kaçtı.

06 Aralık 2016Beşiktaş hem turun hem de çılgın paranın peşinde!İlgili Haberi Oku

Bu saldırılarda yaralanan Beşiktaşlı taraftarların hastanelerde ayakta tedavi edildikten sonra polis kontrolünde otellerine götürüldüğü belirtildi.

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil dün gece bazı istenmeyen münferit olayların yaşandığını söylerken Beşiktaşlı taraftarların gün içinde güvenli olmayan bölgelere gitmemeleri ve toplu hareket etmeleri gerektiğini belirtti.

06 Aralık 2016Beşiktaş`ın muhtemel rakipleriİlgili Haberi Oku

Yayınlanma Tarihi:12:43,