SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dinamo Kiev hocası Rebrov: Hava şartları Beşiktaş’ı etkilemez

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde hayati sınav vereceği Dinamo Kiev'in teknik direktörü Sergiy Rebrov, sert iklim şartlarının Beşiktaş gibi kaliteli bir takımı etkilemeyeceğini savundu.

Güncellenme: 19:43, 05/12/2016
Dinamo Kiev hocası Rebrov: Hava şartları Beşiktaş’ı etkilemez

Beşiktaş’ın yarın Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda karşı karşıya geleceği Dinamo Kiev’in teknik direktörü Sergiy Rebrov, iddiaları kalmamasına rağmen maçın kendileri için önemli olduğunu söyledi.

Dinamo Kiev’in antrenman tesislerinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Ukraynalı teknik adam Rebrov, ligde önemli maçları olmasına rağmen şu an sadece Beşiktaş ile oynayacakları Şampiyanlar Ligi karşılaşmasına odaklandıklarını belirtti. Takımdaki sakat oyuncuların ciddi bir eksiklik yaratmasının beklenmediğini söyleyen Rebrov, soğuk havanın Beşiktaş’ı olumsuz etkileyeceğini düşünmediğini ifade etti.

Ukraynalı teknik adam, “Beşiktaş için tarihi bir maç olacak. Şampiyonlar Ligi’nde, özellikle de Beşiktaş’ın içinde bulunduğu durum göz önünde bulundurulduğunda, kesinlikle hava şartları karşı takım oyuncularını etkilemeyecektir. Zeminle ilgili hiçbir sorun yok. Yarın çok ciddi bir mücadele olacağını düşünüyorum” dedi.

Bu arada Dinamo Kiev, Beşiktaş ile yarın oynayacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Yayınlanma Tarihi:19:42,