SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cristiano Ronaldo, eski sevgilisi Irina Shayk’ın hamileliğini kutladı

Dünyaca ünlü model Irina Shayk'ın hamile olduğu haberi büyük yankı uyandırdı. Rus modelin eski sevgilisi Cristiano Ronaldo'nun, Shayk'a kutlama mesajı gönderdiği kaydedildi.

Görkem ÇOKSEZEN
Güncellenme: 00:53, 06/12/2016
Cristiano Ronaldo, eski sevgilisi Irina Shayk’ın hamileliğini kutladı

Beş yıllık ilişkileri 2015 ocak ayında son bulan dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ve model Irina Shayk’ın dostça ilişkisi sürüyor. Victoria Secret 2016 gösteriminde podyuma çıkan ve hamile olduğu anlaşılan Irina Shayk’a Portekizli futbolcudan tebrik mesajı geldiği ifade edildi.

Bilinenlerin aksine eski sevgililerin kavgalı ayrılmadığı ve dostane ilişkilerinin devam ettiği ortaya çıktı. Rus modelin ilk çocuğunun bir erkek olacağı söyleniyor.

İKİSİNİN DE SEVGİLİSİ VAR

Irina Shayk Ronaldo’dan ayrıldıktan sora aktör Bradley Cooper ile ilişki kurdu. Portekizli futbolcunun hamilelik haberini duyar duymaz eski sevgilisine mesaj attığı ve bu gelişmeden dolayı sevinç duyduğunu ilettiği bildirildi.

Cristiano Ronaldo ise İspanyol model Georgina Rodríguez ile beraber. Yıldız oyuncu geçtiğimiz günlerde Paris’te görüntülenmişti. Ronaldo’nun tanınmamak için ilginç kıyafetler ve perukla dolaşması dikkat çekmişti.

AMKSPOR / DIŞ HABERLER

23 Kasım 2016Cristiano Ronaldo`nun kamuflajı işe yaramadı! Sevgilisi Georgina Rodriguez ile Paris`te…Cristiano Ronaldo, sevgilisi Georgina Rodriguez ile Paris’te gizli gizli buluştu.İlgili Haberi Oku

 

Yayınlanma Tarihi:23:58,